Halmar Pantera dub wotan + čierny

• Jednoduchý dizajn pozostáva z vrchnej dosky v rozmere 110×60. • Spodná doska slúži na odloženie časopisov alebo novín. • K dispozícii máte aj 1 zásuvku. • Materiál: nábytková...
112 €

čierne

• , zakúpené v nabbi

• slušná kvalita za danú cenu
    • jediná nevýhoda je divoký manuál

Stolík je nad moje očakávania. Musím povedať že trošku som mal pochybnosti pri objednávaní, že aká bude kvalita. No kvalita je veľmi slušná som spokojný čakal som menej.

Výška
50 cm
Šírka
110 cm
Hĺbka
60 cm
čierne

• Jednoduchý dizajn pozostáva z vrchnej dosky v rozmere 110×60.
  • Spodná doska slúži na odloženie časopisov alebo novín.
  • K dispozícii máte aj 1 zásuvku.
  • Materiál: nábytková doska
  • Farba: dub wotan/ čierna
  • Maximálna nosnosť stolíka je do 20kg.
  • Dodávaný v demonte.

Farba stolíka na Vašom monitore sa nemusí zhodovať so skutočným farebným prevedením produktu.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v nabbi